Yönetim Kurulu Üyelerimiz TMO-TOBB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk San.Tic.AŞ. Genel Kuruluna Katıldı

13 Mart 2020
549
Yönetim Kurulu Üyelerimiz Tmo-Tobb Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk San.tic.aş. Genel Kuruluna Katıldı

Türkiye`nin ilk Lisanslı Depoculuk şirketi olan TMO-TOBB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk San. ve Tic. AŞ'nin 10. Olağan Genel Kurulu 10.03.2020 günü saat 14:00’de TOBB İkiz Kulelerde yapıldı.

Malkara Ticaret Borsası olarak ortağı olduğumuz TMO-TOBB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin Genel Kuruluna Borsamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Atila Ayaz,Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Gökay Hançer ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Adnan Çimen,Ümit Şen İle katılım Sağlandı.

Genel kurulda Şirketin 2019 yılına ait faaliyetleri ve şirketin 2020 yılındaki planlamaları hakkında bilgilendirmeler Genel Müdür Sait Eğerci tarafından genel kurul üyelerine sunuldu, daha sonra Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürü ve Şirketin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Güldal tarafından ülkemizde Lisanslı Depoculuk Faaliyetleri ve şirketin sektördeki önemi hakkında bilgilendirme ve Polatlı Ticaret Borsası Başkanı ve Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Toplu tarafından geçmişten günümüze şirketin yaşadığı süreçler ve hedefler hakkında bilgilendirmeler gerçekleştirildi.Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
abigem
BALO Büyük Anadolu Lojistik Organizasyonlar
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi

Yukarı çık.

Navigasyon

Close